raksts
Laimīgi bērni drošiem vecākiem

Jau otro gadu, šogad kopš 22. augusta, ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu nevalstiskajām organizācijām biedrības „Radošās psiholoģijas centrs Ģimenei” speciālistes – psiholoģes  Anželika Kāle un Sarmīte Štāle – realizē projektu, kurš paredzēts pirmskolas vecuma bērnu vecākiem un pedagogiem. Projekta mērķis: stiprināt agrīna pirmsskolas vecuma bērnu vecāku kompetences, veicināt vecāku un pirmsskolas pedagogu alianses veidošanu, lai preventīvi novērstu iespējamās attīstības un uzvedības problēmas pirmsskolas izglītības iestādē.

Šogad projekts tiek realizēts divās Liepājas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs – „Dzintariņš” un „Pasaciņa”. Ar programmas starpniecību biedrība dod iespēju pedagogiem un vecākiem uzsākt dialogu, lai izvirzītu kopīgas prasības bērnu audzināšanā un veicinātu pieaugušo savstarpējo uzticēšanos. Programma pedagogiem un vecākiem būs pieejama arī pēc projekta realizēšanas beigām, kā arī citām pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras izteiks vēlēšanos, šo programmu apgūt.

Lai realizētu šo programmu, biedrība organizē aktivitātes gan savās telpās Liepājā, Brīvības ielā 9, gan arī pirmsskolas izglītības iestādēs „Dzinatrinš” un „Pasaciņa”. Tās ir izglītojošas un praktiskas nodarbības vecākiem, izglītojoši semināri pedagogiem, atbalsta grupas nodarbības pirmsskolas pedagogiem un kopīgi praktiski semināri vecākiem un pedagogiem.
Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv