raksts
Par Konferenci

2016.gada 29. aprīlī, Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē ar Liepājas pilsētas domes finansiālu atbalstu notika Radošā psiholoģijas centra „Ģimenei” organizētā Kurzemes reģionālā konference „Vecāki no 20. gadsimta, bērni no 21. gadsimta”.

Radošais psiholoģijas centrs „Ģimenei”, atzīmējot savas pastāvēšanas desmitgadi, 29.aprīlī aicināja visus interesentus uz konferenci. Centrs „Ģimenei” vēlējās vērst pieaugušo uzmanību un veicināt diskusiju par aktuāliem bērnu attīstības jautājumiem un vecāku, pieaugušo uzdevumiem 21.gadsmimtā. Tika mēģināts rast atbildes nevis uz tik bieži dzirdēto jautājumu „Ko darīt?”, bet gan diskutēt par jautājumiem „Kā darīt?” un „Kas ir jāmaina?”.

Konferencē piedalījās tādi zināmi savas jomas profesionāļi kā Dr.Pēteris Urtāns, psihologs, psihoterapeite Vita Kalniņa, logopēde, pedagoģe Gundega Tomele, filozofe, psihoterapeite Elīna Zelčāne, ģimeņu konsultante Iveta Gēbele un psiholoģe centrā „Dardzedze” Daina Dziļuma.
Konferences gaitā tika apskatītas tēmas: „Bērna smadzenes 21. gadsimtā”, „Tas nav vienalga, kā mēs dzimstam”, „Starp Padomju mantojumu un vērtību plurālismu”, kā arī notika ieskats montesori pedagoģijas lomā bērna valodas attīstības veicināšanā, tika apskatīts, kā pasaka var palīdzēt attīstības uzdevumu risināšanā, kā arī aktualizēta  tēma par ekrānierīču ietekmi uz bērnu attītību.

Konferences moderatore bija – Agnese Drunka.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Liepājas pilsētas domei, uzņēmumam „Liepājas papīrs”. Pateicamies Liepājas Olimpiskajam centram par jauko uzņemšanu un labo darba organizāciju.

Pateicamies lektoriem un visiem apmeklētājiem!
Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Statistika:

Virsraksts: Par Konferenci
Kategorijā: pārdomas
Tekstā: 341 vārdi
Patīk: (novērtēt) 26
Nepatīk: (novērtēt) 21


Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv