raksts
Pēc konferences

Pēc konferences palika vēl jautājumi, kas tika uzdoti, bet neatbildēti. Pētera Urtāna lekcija ieinteresēja daudzus dalībniekus, varat izlasīt Urtāna kunga atbildes uz jautājumiem, kuriem nepietika laika.
 
Vai ir iespējams cilvēkam pēc insulta, kurš trīs mēnešus bijis komā, gadu nerunā un nekustās, atjaunot ķermeņa un valodas darbības?
- Ir iespējams, ja ne pilnīgi, tad daļēji, bet arī ne vienmēr! Jo katrs gadījums ir jāskatās individuāli! 
Kas notiek ar smadzenēm,ja bieži aizmirst cilvēku vārdus?
- Tas ir normāls process smadzenēm - aizmirst! Ir jāapgūst prasmes, kā saglabāt atmiņā vārdus, it īpaši, ja smadzeņu darbības procesi sāk novājināties.
Vai par augsti apdāvinātu bērnu piedzimst? Vai vecāks var ietekmēt procesu lai bērns kļūst 'apdāvināts'?
- Var piedzimt, bet vecāki, var arī ierobežot un samazināt šāda bērna iespējas. Katrs bērns ir "apdāvināts" - vecāku uzdevums ir ļaut viņiem izmantot savu unikalitāti, kas no smadzeņu skatupunkta ir tikai viņiem raksturīga. Nekad netiekties salīdzināt bērnu ar kādu citu, tas neveicina viņa attīstību, salīdzini tikai ar pašu bērnu, kāds bija agrāk un kāds ir tagad.
Kā uzlabot sadarbību starp smadzeņu zonām? Kādi trenēt?
- Ir vairāki treniņi, viens no tiem, piemēram, ir savu sajūtu verbalizācija, darbības, kuru rezultātā tiek veiktas kustības un rokas vai kājas šķērso cilvēka viduslīniju. 
Kā, ar ko sākt strādāt bērnībā cietušam vecākam no sava vecāka seksuālas darbības, lai šis sekas nenodotu savam paša bērnam?
- RigaBrain smadzeņu treniņus apmeklēt, lai izdzēstu pagātnes neoptimālos nospiedumus, psihoterapeita apmeklējums, sevis pieņemšanas metodes u.c.
Vai neizmantotie atzari ir iespējams atjaunot?
- Te domāti smadzeņu atzari? Ja tā, tad, jā, ir iespējams atjaunot -  uzbūvējot no jauna. Bet saglabāt ir vienkāršāk nekā no jauna būvēt!
Vai pārmantotā pieredze var izpausties sapņos - nakts miegā?
- Noteikti! Bieži RigaBrain smadzeņu treniņos, uzlabojoties smadzeņu pašorganizācijai, cilvēki nākamās nedēļas laikā biežāk sapņos redz zīmīgus notikumus un to skaidrojumus, saistībā ar cilvēkiem, kuriem kopā pavadīts ilgstošāks laiks.
Ja pēc ilgstošas slimošanas, atmiņa ir pasliktinājusies. Vai ir iespējams to atjaunot?
- Atmiņai ir fizioloģiskais fons un prasmes. Bieži pēc traumām, slimošanas, antibiotiku kursa, ķīmijterapijām pasliktinās kognitīvie procesi! RigaBrain smadzeņu treniņu centra prakse rāda, ka regulāri treniņi bieži vien atjauno vai uzlabo kognitīvos procesus, tai skaitā arī atmiņu!Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Statistika:

Virsraksts: Pēc konferences
Kategorijā: pārdomas
Tekstā: 555 vārdi
Patīk: (novērtēt) 29
Nepatīk: (novērtēt) 18


Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv