raksts
Projekts „Stipra ģimene – veiksmes atslēga nākotnei” tikpat kā noslēdzies

Kāda no ģimenēm Liepājā, kura piedalījās projektā „Stipra ģimene - veiksmes atslēga nākotnei” „Trīs ceturtdaļas” pasākumos ģimenēm sestdienās, pateicības vēstulē, kuru adresēja biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” vadītājai, par projektu raksta, ka projekta laiks bija ļoti vērtīgs un ģimeni satuvinošs, kā arī pārdomas veicinošs pasākums.

Jānorāda, ka viens no projekta uzdevumiem bija ģimenēm palīdzēt veidot draudzīgu un pilnvērtīgu komunikāciju ģimenes ietvaros, kurā vecāki kopā ar bērniem saturīgā veidā pavada brīvo laiku, un palīdz bērnam pilnveidot radošas iemaņas, kas ir sabiedrības pamats. No ģimenes tikumiskās veselības ir atkarīga sabiedrības veselība kopumā. Brīvā laika pavadīšana, tradīciju un rituālu ievērošana un ģimenes locekļu savstarpējais atbalsts ir galvenie ģimenes attiecību stiprinātāji. Ģimeņu kopības veicināšanai biedrība kristīgai paaudžu kopībai „Tilts” sadarbībā ar biedrību „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” projektā “Stipra ģimene – veiksmes atslēga nākotnei”, 2013.EEZ/PP/1/MAC/102/051 no 2015. gada janvāra līdz 2015. gada jūnijam organizēja „Trīs ceturtdaļas” pasākumus ģimenēm sestdienās, kurās vienu reizi mēnesī kopā satikās 10-12 ģimenes, kā arī 25 ģimenes no Liepājas, Nīcas novada, Grobiņas novada un Rucavas novada saņēma individuālās konsultācijas pie biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” speciālistiem.

Sestdienu ģimeņu nodarbībās tika aplūkotas šādas tēmas: „Pozitīvu resursu vecāku pienākumu veikšanai aktualizēšana” un „Prasmju un iemaņu pilnvērtīgi funkcionēt vecāka lomā pilnveidošana.”, „Vecāku klātesamība”, „Vecāku klātesamības stiprināšana”, „Piesaiste un tās nozīme bērnu attīstībā”, „Mana agresīvā puse”, ”Piesaistes veidošana”.

2015. gada 9. maijā 16 personas, 5 ģimenes no Liepājas piedalījās ģimeņu konferencē „Pastāvēs, kas pārmainīsies” Jēkabpilī.

2015. gada 15.-19. jūlijā 4 ģimenes no Liepājas piedalījās nometnē „Baltābele”, kas norisinājās Aglonā.  Nometnē piedalījās daudzbērnu ģimenes, arī tās, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām, kā arī ģimenes, kas piedzīvojušas smagas krīzes situācijas. Katru dienu notika atsevišķas nodarbības vecākiem, jauniešiem un bērniem, kā arī kopīgas radošās darbnīcas, kurās tapa lukturīši, mandalas, glezniņas un ziepes. Turklāt bija kopīgas sporta nodarbības, ekskursija uz Aglonas baziliku, Karaļa kalnu un Velnezeru.

Projektā „Stipra ģimene – veiksmes atslēga nākotnei” iesaistītie speciālisti no biedrības Kristīgai paaudžu kopībai „Tilts” un biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” 2015. gada 5.-6. augustā Liepājā viesnīcā „Kolums” pulcējās kopīgā pieredzes apmaiņas seminārā „Dodot gūtais”. Projektā projekta koordinatori iepazīstināja kolēģus ar projekta norisi Liepājā, Jēkabpilī un Daugavpilī, kā arī piedalījās radošajās nodarbībās, kuras vadīja biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” speciālisti.

2015. gada 28.augustā biedrības „Radošais psiholoģijas centrs ģimenei” telpās, Fr. Brīvzemnieka ielā 28, Liepājā norisināsies projekta noslēguma seminārs “Stipra ģimene – veselīgas attiecības!”, kurš paredzēts speciālistiem, kuri strādā ar ģimenēm pašvaldībās.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Statistika:

Virsraksts: Projekts „Stipra ģimene – veiksmes atslēga nākotnei” tikpat kā noslēdzies
Kategorijā: pārdomas
Tekstā: 707 vārdi
Patīk: (novērtēt) 31
Nepatīk: (novērtēt) 25


Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv