psihologi :: psihoterapeiti

Dr.psych. Ingūna Griškēviča

Konsultē: LIEPĀJĀ, PĀVILOSTĀ

Psiholoģe, konsultante

Pamatizglītība:

Doktora zinātniskais grāds psiholoģijā, Latvijas Universitāte

Specializācija:

Individuālpsiholoģiskā konsultanta sertifikāts, Lielbritānijas Individuālpsiholoģijas institūts Intelektuālo spēju diagnostikas speciālista sertifikāts, Vudkoka-Munoz (ASV) pētniecības fonds

Dzīves kvalitātes pamatā ir attiecības ar tuviem un nozīmīgiem cilvēkiem. Ja cilvēks ir nelaimīgs, viņam var būt saskarsmes problēmas, dažādi psiholoģiski un fiziski simptomi - stress, galvas sāpes, depresija, trauksme, atkarības, bailes, fobijas, ēšanas un citu funkciju traucējumi. Bieži to cēlonis ir neveiksmīgas izvēles, kuras, diemžēl, ne vienmēr ir apzinātas.

Savās konsultācijās palīdzu atrast labākas izvēles - ģimenes un partneru attiecībās, vecāku un bērnu, priekšnieku un padoto, kā arī attiecībās pašam ar sevi. Klausīšos jūsu unikālo stāstu un atklāšu jums jūsu dzīves stila privāto loģiku ar visiem tās resursiem un iespējām. Šo informāciju varēsiet paņemt sev līdzi un izmantot, lai uzlabotu savu ikdienas dzīves kvalitāti un justos laimīgāk.

Blakus tradicionālai konsultēšanai piedāvāju arī tādas brīnišķīgas enerģijas terapijas metodes kā: emocionālās brīvības tehniku, relaksāciju ar vizualizāciju un mandalu zīmēšanu.

Man ir vairāk kā 15 gadu pieredze konsultēšanā, daudzus gadus esmu strādājusi kā Rīgas domes Izglītības atbalsta nodaļas psiholoģe, Latvijas Individuālpsiholoģijas institūta lektore, konsultante un Latvijas Skolu psihologu asociācijas priekšsēdētāja. Tagad dzīvoju un strādāju Kurzemē.

Manas iecienītākās programmas grupām ir "Pāru attiecību psiholoģija", "Ģimenes konstelācijas", "Bērnības atmiņu nozīme dzīves stila atklāsmē", "Vecāku skola".
Mīļi gaidām visus mūsu radošajā psiholoģijas centrā, un Jūsu komfortam iesakām iepriekš pieteikties pie kāda no centra komandas speciālistiem!


» individuālas konsultācijas,
» pāru konsultācijas,
» konsultācijas vecākiem ar bērniem,
» terapeitiskas un izglītojošas nodarbības grupām

tālrunis: 29151509
e-pasts:
inguna@veju-agentura.lv