raksts
Lekcijas un konsultācijas liepājnieku ģimenēm

RPC “Ģimenei” speciālistu sadarbība Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektā “Pozitīvo sajūtu telpa mazajiem liepājniekiem”

Biedrības “Radošās psiholoģijas centra “Ģimenei” psihologi Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projekta ietvaros vecākiem vadīs bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu “Sensorā uztvere un ar to saistītās uzvedības īpatnības, problēmas un to risinājumi”.

Papildus lekcijām psihologi no projekta līdzekļiem sniegs individuālas psiholoģiskās konsultācijas vecākiem, bērniem un visai ģimenei. 

Lekcijas norisināsies Liepājas 8.vidusskolas telpās, Dunikas ielā 9/11,Liepājā, savukārt individuālās psiholoģiskās konsultācijas būs iespējams saņemt Biedrības “Radošās psiholoģijas centra “Ģimenei”  telpās Brīvības ielā 9-2, Liepājā

Katrs cilvēks pasauli uztver savādāk, izmantojot dažādus uztveres kanālus – gan ar redzi, gan dzirdi, gan pasauli aptaustot. Lekciju ietvaros vecākiem būs iespēja noteikt savu un savu bērnu vadošo uztveres tipu. To zinot, vecākiem ir iespēja labāk palīdzēt saviem bērniem mācību procesā. Tāpat lekciju ietvaros vecākiem būs iespēja ar lektoriem pārrunāt jautājumus par dažādām komunikācijas grūtībām un konfliktsituācijām, kuras veidojas tuvinieku dažādo uztveres īpatnību dēļ, un to risināšanas iespējām.

Lai arī, atbilstoši projekta nosacījumiem, priekšroka tiks dota daudzbērnu ģimenēm, tomēr dalībai aicināta pieteikties jebkura Liepājā dzīvojoša ģimene ar bērniem. Pirmās lekcijas plānotas jau 2018.gada 25.augustā. Ieteicams, ka dalībnieki apmeklē visu lekciju ciklu (trīs sestdienas). Vietu skaits dalībai minētajās aktivitātēs ir ierobežots.

Ģimenes, kuras vēlas piedalīties lekcijās un/vai saņemt atbalstu un individuālās psiholoģiskās konsultācijas, ir aicinātas līdz 2018.gada 22.augustam aizpildīt zemāk norādīto anketu.  https://ej.uz/pozitivosajututelpa 

Papildus informāciju iespējams saņemt, sazinoties ar  Liepājas Izglītības pārvaldes sociālo pedagoģi Ingu Dobeli pa tālruni 26401368.
Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv