raksts
Meditācijas pārmaiņām LIEPĀJĀ

Meditācija - tā ir prasme kļūt par sevis vērotāju!

Meditācijas rezultātā iegūstam harmoniju ar apkārtējo pasauli, dvēseles mieru, brīvības izjūtu, atbrīvošanu no saspringuma, stresa un vainas sajūtas. Visērtāk meditēt vienatnē, bet ja to dara grupā, parasti ir jūtama lielāka enerģijas plūsma un pārmaiņas ir jūtamākas.

Kā meditācija ienāca manā dzīvē? Meditācijas manā dzīvē ienāca salīdzinoši nesen. Līdz tam biju izmēģinājusi dažādas sevis iepazīšanas prakses un par meditāciju biju dzirdējusi tikai labas atsauksmes no cilvēkiem, kuri to piekopj. Pateicoties laimīgai nejaušībai nokļuvu grupā, kura regulāri piekopa OŠO meditāciju prakses. Man tas šķita interesanti. Visa cita starpā šī grupa vēl joprojām darbojas :). Informāciju par to var uzzināt,  jautājot Radošā Psiholoģijas Centra Ģimenei darbiniekiem.

Šovasar iepazinu jaunas meditatīvas tehnikas, kas vērstas uz personīgā ceļa izpēti, savu resursu apzināšanos un savu dzīves mērķu nospraušanu. Redzu tās kā patīkamu veidu, kā iepazīt sevi un spert pirmos soļus pārmaiņu ceļā! Iespējams, ka tieši pēc kādas no šīm meditācijām Jūsu dzīvē sāksies Jums vēlamās pārmaiņas! Aicinu Jūs doties pārmaiņu ceļā!

Piedāvāju trīs vizuāli virzītas meditācijas, kas iedvesmo pārmaiņām:

1.Mans dzīves ceļš. Kā notiek virzīšanās pa dzīvi? Vai augstu paceltu galvu, jūtoties apmierināta ar sevi, sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem? Varbūt vēlies ieviest dzīvē kādas pārmaiņas? Meditācija grupā var vairot iekšējo mieru, palielināt laimes sajūtu un pašvērtējumu, kas ļaus dzīvē justies iederīgai un sajust dzīves īsto garšo.

2.Mana dzīves gudrība. Katra cilvēka pieredze veido cilvēka gudrību, pilnveido spēju redzēt lietas citādā gaismā un paskatīties uz apkārt notiekošo no cita skatu punkta. Kā saprast, ka ikviens ir spējīgs, zinošs un varošs? Pilnveido šo sajūtu meditācijas laikā!

3.Mani dzīves mērķi. Tu jau zini, ko gribi. Zini kāpēc gribi. Zini, ko iegūsi, kad būsi savu mērķi sasniegusi. Tev šķiet, ka visu jau zini. Visu jau esi apdomājusi. Liekas, ka Tu jau tik daudz esi izdarījusi un tik daudz ko sasniegusi, lai būtu šeit. Te, kur Tu esi šobrīd. Šķiet, ka spēj visu. Tomēr…. Atbilde uz šī brīža svarīgo jautājumu Tev nedodas rokā. Šobrīd Tavā priekšā ir vienkāršs uzdevums. Ir jāpieņem lēmums. Darīt vai nedarīt? Pieņemt vai nepieņemt? Doties vai nedoties? Kāpt vai nekāpt? Jā vai nē?

Katra nodarbība ilgst aptuveni 2 stundas. Lūgums līdzi paņemt ērtu apģērbu sēdēšanai uz grīdas (nepieciešamības gadījumā varēs sēdēt uz krēsla), siltas zeķes, mīļāko blociņu pierakstiem. Pēc meditācijas zīmēsim, rakstīsim stāstu un analizēsim to, ko redzējām.

Kad notiks? 24. janvārī no 18.00 līdz 20.00

Kur notiks? Radošā Psiholoģijas Centra mājīgajās telpās, Liepājā, Fr.Brīvzemnieka ielā 28, otrajā stāvā.

Cik maksā? Ls 5/nodarbība.  Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!

Meditāciju vada:
Inta Santa- personīgās un komandu izaugsmes trenere/koučs, ar vairāku gadu profesionālu pieredzi pārdošanā, personāla vadībā un apmācībā. Izglītība: profesionāls koučs (Erickson College International), MBA (BA Turība), bakalaurs psiholoģijā (RPIVA).

Kontakti: tel.29121884, e-pasts: intasanta@apollo.lv, skype:inta.santa, twitter:@intasanta , web: http://www.intasanta.lv/

Labvakar sakiet lūdzu liepāja notiek šī meditācija ???
Dace () - 10 07 17 - 18:45
Vārds:  
Atcerēties datus?

E-pasts:
URL:
Komentārs:Ģīmīši


Pārbaudei - ieraksti atbildi uz jautājumu:
Kādi ir pēdējie divi burti vārdam Ģimenei    informēt: jā, nosūtīt man atbildi e-pastā.  

Padoms: Visi HTML kodi, izņemot <b> un <i> tiks izdzēsti no komentāra. Atļautas tikai WEB norādes vai pasta adreses.

Pastāsti citiem:


Esam kopā:

rigacoach.lv